نت کاران | دوربین مداربسته داهوا -نمایندگی داهوا

انتخاب بهترین برند دوربین مداربسته

توضیحی در مورد نحوه انتخاب بهترین برند دوربین مداربسته 

 انتخابی مناسب و بهترین برند دوربین مداربسته را انتخاب کنید

امروزه دوربین های مدار بسته در سراسر دنیا نقش بسزایی را در حفظ امنیت  محیط های کاری، منازل مسکونی و … ایفا میکنند و همین امر باعث بالا رفتن نیاز افراد به تهیه ی دوربین ها گردیده است. اما نکته ای که قابل توجه است انتخاب برند مناسب دوربین میباشد و اگر در این زمینه اطلاعات کافی وجود نداشته باشد منجر به انتخاب و خرید کالای نامناسب و هدر رفتن پول شخص خریدار میگردد.

 

 

اکنون ممکن است برای شما سوال ایجاد شود که مگر برند مناسب دوربین چه ویژگی هایی را باید داشته باشد؟

دوربین ها ویژگی هایی متفاوتی دارند و این موضوع باعث تنوع دوربین ها گردیده ولی چند تا از این ویژگی ها در انتخاب دوربین برای تمامی افراد قابل ملاحظه است که در ادامه به آنها میپردازیم:

 • دید در شب:

یکی از بهترین قابلیت های دوربین قابلیت دید در شب است که دوربین هایی که از این مزیت برخوردار هستنند تا فواصل مختلفی را در شب پوشش میدهند که انتخاب مقدار فاصله ی دید در شب دوربین بستگی به محل استفاده ی آن دارد.

 • رزولیشن تصویر:

مقدار کیفیت تصاویر دوربین ها از ۲ تا ۸ مگاپیکسل متفاوت است و نحوه ی انتخاب آن بستگی به میزان حساسیت امنیت محل مورد استفاده دارد.

 • مقاومت دوربین در برابر رطوبت و گردو غبار:

اگر قرار است دوربین را در محیط باز استفاده کنید طبیعتا باید در مقابل باران و برف و گردوخاک مقاوم باشد پس انتخاب دربین هایی که این ویژگی را دارند بسیار مهم است.

 • یکسان بودن تصاویر دوربین با تصاویر ضبط شده:

در برخی از دوربین ها مشاهده شده که تصاویر اولیه ی دوربین هنگامی که ضبط میگردد کیفیت خود را به شدت از دست میدهد لذا برای انتخاب دوربین مناسب باید به این ویژگی نیز توجه کرد که دوربینی که قصد خرید آن را دارید این مشکل را نداشته باشد.

همچنین موارد دیگری مانند نصب آسان و خدمات پس از فروش نیز در انتخاب دوربین ها حائز اهمیت میباشد.

 

 در حال حاضر چند نمونه از بهترین برند دوربین مداربسته عبارتند از

 1. هایک ویژن
 2. داهوآ
 3. یونی ویو
 4. سونی
 5. پاناسونیک
 6. ال جی
 7. بوش
 8. اکسیس
 9. پلکو

 

برگرفته شده از نت کاران

دیدگاه‌ها (0)

 • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*